jak zarejestrować się na snapie

Zgłoś profil

w

Jak zarejestrować się na Snapchacie

Snapchat to darmowa aplikacja, która pozwala na dzielenie się ze znajomymi zdjęciami i krótkimi filmikami video znikającymi na zawsze po maksymalnie 10 sekundach. W ostatnim czasie błyskawicznie zdobywa na popularności i każdego dnia coraz więcej ludzi zaczyna używać Snapchata.

Na pewno masz znajomych, którzy ciągle opowiadają o Snapchacie, wymieniają się prywatnymi wiadomościami, lub opowiadają swoją historię poprzez Snapchata. Czas dołączyć do grona snapowiczów!

Założenie konta jest banalnie proste i zawiera się w kilku krokach. Podążaj według wskazówek, które przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej, a w kilka chwil będziesz mógł w pełni korzystać ze Snapchata.

Pobierz aplikację

Pierwszym krokiem jest pobranie i zainstalowanie aplikacji na swoim telefonie. Snapchat jest aplikacją mobilną, dlatego nie ma możliwości korzystanie z niego z komputerów.

W zależności od systemu jaki posiadać, pobierz odpowiednią wersję:

Jak założyć Snapchata

 1. Uruchom aplikację na swoim telefonie.
 2. Na ekranie powitalnym kliknij przycisk Zarejestruj się.
 3. Kliknij w pole tekstowe i podaj swój adres e-mail. Zostanie on powiązany z Twoim kontem i w razie gdybyś zapomniał hasło, adres ten będzie służył do jego zresetowania.
 4. W następnym polu podaj hasło do swojego nowego konta. Musi mieć ono co najmniej 8 znaków.
 5. Wybierz login. Twój login będzie służył do twojej identyfikacji w Snapchacie. Wymyśl coś unikalnego i charakterystycznego. Pamiętaj, że nie można zmienić już swojego loginu w przyszłości. Jeśli zdecydujesz się usunąć konto, dany login nie będzie więcej dostępny.
 6. Zweryfikuj numer telefonu. Nie jest to obowiązkowy krok, możesz zweryfikować swój numer w dowolnym momencie w późniejszym czasie. Polecamy jednak weryfikację od razu, ponieważ jeśli zapomnisz hasła, Snapchat wyśle smsem wskazówki do zresetowania.
 7. Jeśli chcesz możesz również podać datę swoich urodzin, aby Twoi znajomi wiedzieli, kiedy obchodzisz urodziny.
 8. Gotowe! Możesz zacząć korzystać ze Snapchata.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak obsługiwać Snapchata, oraz poznać inne ciekawe sztuczki i tricki na urozmaicenie swoich Snapów, przygotowaliśmy kilka artykułów:

 

Dodatkowe wskazówki

 • Zmień ustawienia prywatności, aby inni użytkownicy mogli wysyłać do Ciebie Snapy, oraz oglądać Twoje historie. Przejdź do Ustawienia > Kto może… > Skontaktuj się ze mną i zmień na Wszyscy. To samo zrób z opcją Wyświetl My Story.
 • Jeśli chcesz, możesz zmienić adres e-mail powiązany z Twoim kontem na Snapchacie. Przejdź w Ustawienia > Moje konto > E-mail i po prostu podaj inny adres e-mail. Pamiętaj, że musisz później kliknąć w link potwierdzający, który dostaniesz w wiadomości.
 • Jeśli nie chcesz, aby znajomi którzy mają twój numer telefonu mogli odszukać Cię na Snapchacie, wejdź w Ustawienia > Moje konto > Numer telefonu komórkowego i odhacz opcję Umożliwiaj odszukanie mnie na podstawie numeru telefonu.
 • Jeśli zweryfikowałeś adres e-mail, lub numer telefonu i potrzebujesz zresetować hasło do swojego konta, możesz to zrobić na ekranie logowania do aplikacji, klikając w Zaloguj > Nie pamiętasz hasła?

Więcej przydatnych wskazówek i trików znajdziesz w naszych poradnikach. Już niedługo będziesz pro snapchatterem. Witaj na pokładzie!

Dodaj swój profil do SnapCenter.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  jak dodać filtry na snapie

  Dodajemy filtry w Snapchacie

  usuwanie konta w aplikacji snapchat

  Jak usunąć konto na Snapchacie