jak dodać filtry na snapie

Zgłoś profil

w

Dodajemy filtry w Snapchacie

Filtry pozwalają zmienić wygląd Twoich Snapów. Dowiedz się jak ich używać.

Uatrakcyjnij swoje Snapy dodając zabawne filtry. Po zrobieniu Snapa, przesuń palcem w lewo, lub prawo na ekranie podglądu, aby dodać filtry kolorów(podobne do Instagrama), aktualny czas, temperaturę, prędkość, lub geofiltry do swojego Snapa. Pomożemy Ci zrozumieć jak działają, oraz jak dodawać filtry.

Wskazówka: Nie wiesz jaki mamy dzisiaj dzień? Kliknij raz palcem na filtr czasu, zamieni się wtedy z godziny na datę.

snapchat-filtrySnapchat wykorzystuje informacje z telefonu, lub stron internetowych, aby wyświetlać ciekawe dane, takie jak:

 • aktualna temperatura w Twoim mieście,
 • prędkość z jaką się poruszasz, dzięki nawigacji GPS (pamiętaj żeby nie snapować podczas prowadzenia samochodu!)
 • stan baterii, jeśli jest już prawie na wyczerpaniu,
 • aktualny czas, lub datę.

Aby włączyć, lub wyłączyć opcję filtrów przejdź do Ustawienia > Usługi dodatkowe > Zarządzaj > Filtry i zaznacz pole wyboru.

Pamiętaj, że niektóre filtry są dostępne tylko w pewnych okolicznościach. Na przykład filtr stanu baterii pokazuje się w momencie, kiedy Twoja bateria ma mniej niż 10%, lub więcej niż 90% naładowania. Prędkość, oraz geofiltry dostępne są tylko wtedy, kiedy masz włączoną nawigację w telefonie.

Jak wysłać snapa z dwoma filtrami?

Wskazówka: Możesz dodawać dwa filtry jednocześnie! Przytrzymaj palcem po dodaniu pierwszego filtra, a następnie drugim palcem przesuń w lewo, lub prawo, aby dodać kolejny filtr.

Oryginalne wykorzystanie geofiltrów

Geofiltry pozwalają w śmieszny sposób dzielić się miejscem w którym jesteś, poprzez ilustracje i gotowe grafiki, które nakłada się na snapy. Geofiltry wykorzystują nawigację gps telefonu, aby wyświetlić obrazki specyficzne dla danego miasta, regionu, lub dzielnicy. W każdym nowym miejscy w jakim się pojawisz, odkryjesz inne, unikalne projekty geofiltrów.

Tworzenie geofiltrów

Każdy może stworzyć i dodawać własne geofiltry. Snapchat zachęca artystów i grafików do używania filtrów, aby nadać unikalny styl społeczności użytkowników aplikacji.

geofiltry-snapchat

Oto rekomendacje Snapchata dotyczące dodawania geofiltrów:

 • Filtr musi być dodany jako zoptymalizowany, przeźroczysty plik .png
 • Plik powinien mieć szerokość 1080px i wysokość 1920px
 • Obrazek nie może mieć więcej niż 300KB

Więcej informacji o geofiltrach znajdziesz na oficjalnej stronie Snapchata, gdzie znajdują się również instrukcje na temat tworzenia i dodawania własnych filtrów.

Geofiltry na żądanie

Ostatnio wprowadzonym rodzajem filtrów są geofiltry na żądanie. Pozwalają one głównie firmom na udostępnienie unikalnego geofiltra dla danej lokalizacji przez określony czas, oczywiście za opłatą.

Tworzy to nowe możliwości reklamy dla wszelkiego rodzaju biznesów, dla których odbiorcami są użytkownicy Snapchata. Jeśli jesteś zainteresowany tematem, na stronie aplikacji znajdziesz więcej informacji o filtrach na żądanie.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  jak zarejestrować się na snapie

  Jak zarejestrować się na Snapchacie