natsu cycki

Zgłoś profil

w ,

Natsu Nago (Natalia Karczmarczyk)

@natalia.karczmarczyk

Szukasz nudesów Natsu? Chcesz znaleźć link na wykop z kamerkami Natsu? W jednym miejscu przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze hot zdjęcia Natali Karczmarczyk. Które gołe zdjęcie podoba Ci się najbardziej?

Kim jest Natsu Bad Bicz?

Natlia Karczmarczyk to młoda polska influencerka, która stała się popularna dzięki działalności w Team X. Gdy tworzyła treści dla nastolatków, w sieci wybuchła prawdziwa afera z Natsu w roli głównej.

bad bicz natsu jako anioł
Na zdjęciu jak aniołek, jednak kamerki Natsu są często wyszukiwane na wykopie

Wówczas odkopano stare nagrania Natsu z kamerek; wykop wręcz palił się od kolejnych linków do tych nagrań, które zresztą można znaleźć tam do dziś. Pojawią się również po wpisaniu Natsu Bad Bicz, co jest zresztą cytatem z jednej z piosenek Teamu X.

Influencerka wciąż tworzy treści i zyskuje na popularności. Ku niepocieszeniu wielu osób, wciąż Natsu OnlyFans nie założyła, więc dostęp do nagich zdjęć Natalii Karczmarczyk jest ograniczony. Nie oznacza to, że ich nie ma.

Swój wdzięk chętnie pokazuje na Instagramie, gdzie można oglądaj jej najlepsze gorące fotki. Niedawno głośno było również o wielkiej walce MMA Natsu i Lexy Chaplin w High League. To właśnie piękna Natalia wyszła z tego pojedynku zwycięsko.

seksowne zdjęcia Natsu i jej ładne nogi
Wiele osób szuka jej Softów. Nic dziwnego, nudesy Natsu są naprawdę niezłe!

Kamerki Natsu i zdjęcia nago

Nie ma się co oszukiwać, że bez afery z kamerkami na wykopie, o Natsu nie byłoby aż tak głośno. Byłaby znana, lecz ten seks-skandal pomógł jej wzmocnić popularność. W efekcie pełno osób szuka tzw. Noodli Natsu, czyli fotek z rozebraną Natalią.

Równie często pojawiają się inne jej zdjęcia. Dupa Natsu podoba się wielu facetom, tak jak jej cycki. Wybraliśmy kilka jej zdjęć. Sam oceń, którą Natsu wolisz: jako pięknego aniołka czy może seksowną i nagą laskę?

Natsu nago pokazuje cycki
Naga Natsu pojawiała się kiedyś na kamerkach
Goła Natsu na kamerkach pokazuje tyłek
Dupa Natsu i jej cycki to coś, co wielu facetów lubi

Ogladaj nudesy i filmiki

Dołacz do grupy – już ponad 1000 fanów natsu!

Bonus: film Natsu vs Lexy Chaplin w High League!

Ta walka stała się kolejnym sposobem na zyskanie popularności przez Natsu. W zaciętej walce pokonała Lexy Chaplin i zwyciężyła. Jeśli nie oglądałeś tego pojedynku, szybko możesz nadrobić tę walkę MMA.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Young Leosia konto onlyfans

    Young Leosia (nudesy)

    co to onlyfans

    OnlyFans – co to jest i ile można zarobić? Wszystko co musisz wiedzieć.