tyłek fagaty nago

Zgłoś profil

w ,

Fagata Nago (Agata Fąk)

@fagataaa

O Fagacie głośno jest nie tylko za sprawą kontrowersji z Kamilem Jóźwiakiem, związku ze Stuu czy Kamerzystą i kolejnych walk MMA w FAME i High League. Agata Fąk to po prostu piękna dziewczyna, która swoją urodą zawróciła wielu facetom w głowie. Wybraliśmy jej najlepsze zdjęcia Fagaty; OnlyFans sprawdziłoby się idealnie do zamieszczania właśnie tego typu nagich zdjęć!

Kim jest Fagata?

Agata Fąk urodziła się w 2000 roku, a ostatnie 2 lata to rozkwit jej influencerskiej kariery. Dziewczyna publikuje treści na TikToku, YouTubie, a także oczywiście Instagramie. Zanim zdobyła wielką popularność, zamierzała studiować architekturę, na którą nawet się dostała.

nudesy fagaty za darmo
O Fagacie można powiedzie wiele, jednak nie można odmówić jej niebywałej urody

O co chodzi z Fagatą i Kamilem Jóźwiakiem?

Najnowsza afera Fagaty dotyczy byłego piłkarza Lecha Poznań, najprawdopodobniej Kamila Jóźwiaka. Dziewczyna najpierw skrytykowała swojego byłego chłopaka, czyli Stuu, mówiąc, że był dla niej opcją awaryjną, a jej chłopak miał być bogaty.

Kamil Jóźwiak, były piłkarz Lecha Poznań, z pewnością kasę ma, jednak również rozczarował Fagatę. Dziewczyna skarżyła się na nagraniu, że gdy spotykała się z nim, to przytrafiła się jej nieprzyjemna historia. Polegała na tym, że gdy on zamówił jej taksówkę z Poznania do Konina, to Fagata musiała dołożyć 100 złotych ze swoich środków.

seksowne i nagie zdjęcia fagaty
Agata Fąk w seksownym przebraniu to dla wielu coś lepszego niż jej nagie zdjęcia

Zdjęcia Fagaty nago

Jak każda kontrowersyjna influencerka, tak i Fagata wie, co najlepiej zapewnia rozgłos i dyskusje w internecie. Mowa oczywiście o gorących, najlepiej erotycznych zdjęciach z nagą Fagatą.

Choć dziewczyna nie założyła OnlyFans, to w internecie można znaleźć wiele jej ostrych fotek. Oglądnij wybrane przez nas zdjęcia i zwróć uwagę na wielkie cycki i dupę Fagaty. Nic dziwnego, że laska z taką figurą zawróciła tak wielu chłopakom w głowie!

dupa fagaty w lustrze
Szkoda, że tak pięknej Dupy Fagata na OnlyFans nie pokazuje
duże cycki fagaty
Wielkie cycki Fagaty zakręciły w głowie niejednej osobie

Bonus: Fagata i walka w Fame MMA

Fagata stoczyła ciekawe i wyrównane pojedynki MMA. Najpierw zmierzyła się z Lexy Chaplin na High League. Walka trwała krótki i dla wielu okazała się rozczarowująca. Zwyciężczynią tamtego starcia okazała się Lexy, a Fagata poniosła dotkliwą porażkę w High League.

Inaczej miała się sprawa w na FAME 14. W walce MMA dziewczyna pokonała zdecydowanie Monikę Kociołek. Walka z Moną potrwała znacznie dłużej, bo zakończyła się dopiero werdyktem sędziów. Ci jednak nie mieli problemów z ocenieniem, kto był lepszy.

Ogladaj nudesy z przecieków

Dołacz do grupy – już ponad 1000 fanów Agaty!

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    dwa telefony z włączona aplikacja do randkowania tinder

    Najlepsze aplikacje randkowe w 2023 (zamiast Tindera)

    queen of the black onlyfans chillqueenie julia pelc

    Julia Pelc – queen of the black, chillqueenie, roxyblum (nudesy)