Ostatnie treści

Czym są serwery Discord Polska?

Discord to witryna internetowa i aplikacja mobilna umożliwiająca komunikację tekstową, głosową i wideo za pośrednictwem tworzonych przez społeczność „grup czatowych” zwanych serwerami.

Chociaż istnieje ogromna liczba serwerów Discord, nie wszystkie z nich mogą Ci się spodobać. Korzystając z serwisu Snapcenter, możesz przeglądać setki serwerów, wyszukiwać je i filtrować według tagów. Snapcenter korzysta z zastrzeżonego algorytmu, aby dostarczyć Ci najlepsze serwery Discord, które mogą Cię zainteresować.

Co znajdziesz na serwerach Discord #nsfw, #nudesy, #18+?

Nasz katalog polskich serwerów Discord umożliwia znalezienie poszukiwanych serwerów z treściami dla dorosłych. Discord NSFW to miejsce, w którym możesz zareklamować swój serwer i przeglądać serwery promowane według przydatności, jakości, liczby członków i wielu innych kryteriów.

Jak utworzyć kanał NSFW na Discordzie

Jeśli chcesz utworzyć na swoim serwerze Discord kanał, na którym użytkownicy będą mogli udostępniać nudesy, treści dla dorosłych, lub używać wulgarnego języka, musisz najpierw oznaczyć ten kanał jako NSFW (Not Safe For Work). W ten sposób kanał blokuje użytkowników poniżej 18 roku życia i wyświetla ostrzeżenie „Zawartość dla dorosłych” każdemu użytkownikowi, który otworzył kanał.

Jak mogę dołączyć do polskich serwerów Discord?

Do dołączania do serwerów Discord służą linki z zaproszeniami. W naszym katalogu znajdziesz przyciski "Dołącz". Aby dołączyć do serwera, kliknij ten przycisk.

Uwaga: Zaproszenie na dany serwer może wygasnąć lub być nieważne i nie możemy udostępnić nowych zaproszeń. Tylko właściciele serwerów mogą aktualizować zaproszenia na Snapcenter. Automatycznie usuwamy listy serwerów, których zaproszenia wygasły.