Co to są nudesy?

Nudeski, nudesy, nudle lub nudes – to internetowe określenie na nagie fotki robione i wysyłane za pomocą smartfona.

Send nudes oznacza wyślij nagie fotki.

 1. Najważniejsze zasady wysyłania nudesów
 2. Jak bezpiecznie wysyłać nudesy
 3. Aplikacje do wysyłania nudesów
 4. Gdzie znaleźć osoby do wysyłania nudesów?
 5. Jak zrobić dobrego nudesa?
 6. Serwery Discord z nudesami
 7. Nudesy dziewczyn ze Snapchata

http://sexsnapy.pl to największy serwis do wymiany nudeskami w Internecie. Znajdziecie tam użytkowników chcących powymieniać się nudesami i szukających nowych znajomości, oraz wiele prywatnych snapów.

Nudeski influencerek na Snapie

Zobacz zdjęcia swoich ulubionych influencerek – bez cenzury! Natsuqueen of the blackyoung leosiawersowfagata i wiele innych.

Najważniejsze zasady wysyłania nudesów

Jeśli decydujesz się na wysłanie nagiego zdjęcia, ważne jest, aby przestrzegać następujących zasad:

 1. Upewnij się, że masz pełną zgodę osoby, do której wysyłasz zdjęcie.
 2. Upewnij się, że osoba, do której wysyłasz zdjęcie, jest osobą zaufaną i godną zaufania.
 3. Nie udostępniaj zdjęcia osobom, którym nie ufasz lub nie znasz.
 4. Zawsze zachowaj ostrożność i rozważ konsekwencje wysłania zdjęcia przed jego wysłaniem.
 5. Pamiętaj, że raz wysłane zdjęcie może być udostępnione lub rozpowszechnione bez twojej zgody.
 6. Nie udostępniaj swoich danych osobowych, takich jak imię, nazwisko czy adres, razem ze zdjęciem.
 7. Dbaj o swoją prywatność i bezpieczeństwo, a także o prywatność i bezpieczeństwo innych osób.

🔥 Szukasz najlepszych nudesów w internecie? Sprawdź serwis Nudez

Jak bezpiecznie wysyłać nudesy

 1. Upewnij się, że znasz i ufasz osobie, do której wysyłasz zdjęcia. Unikaj wysyłania nudesów do osób, których nie znasz.
 2. Nigdy nie udostępniaj nudesów bez zgody osoby przedstawionej na zdjęciu. Upublicznienie takich zdjęć bez zgody może być nieodpowiednie i nieetyczne, a także jest nielegalne.
 3. Używaj aplikacji do wysyłania nudesów, które oferują funkcje zabezpieczeń, takie jak automatyczne usuwanie zdjęć po określonym czasie lub blokowanie dostępu do zdjęcia po otrzymaniu.
 4. Uważaj na to, co znajduje się na zdjęciu, zanim je wyślesz. Upewnij się, że nie ma na nim informacji, które mogłyby Cię zidentyfikować, takie jak tatuaże, specjalne oznaczenia, numery rejestracyjne itp.
 5. Bądź świadomy/a ryzyka, że zdjęcia mogą zostać rozpowszechnione bez Twojej zgody.
 6. Nie udostępniaj swojego adresu e-mail ani numeru telefonu w kontekście wysyłania nudesów. Może to prowadzić do prób kontaktu lub ujawnienia Twoich danych osobowych przez niepowołane osoby.
 7. Pamiętaj, że zdjęcia mogą zostać zapisane przez osobę, do której je wysyłasz. Nie ma gwarancji, że zdjęcia nie zostaną udostępnione lub rozpowszechnione.
 8. Uważaj na to, komu udostępniasz swoje zdjęcia. Niektóre osoby mogą próbować wykorzystać nudesy do szantażu lub wyłudzenia pieniędzy.
 9. Zawsze upewnij się, że jesteś pełnoletni/a, zanim wyślesz nudesy, gdyż wysyłanie takiego rodzaju treści przez osoby niepełnoletnie jest zabronione i karalne.
 10. Pamiętaj, że masz prawo do swojej prywatności i decydowanie o tym, komu udostępniasz swoje zdjęcia. Nie poddawaj się naciskom lub próbom wymuszenia wysłania nudesów.
walić nudesy, wyślij mi zdjęcie swojego uśmiechu... z cyckami na wierzchu
"walić nudesy..."

Aplikacje do wysyłania nudesów

Istnieje kilka aplikacji, które oferują funkcje zabezpieczeń i przeznaczone są specjalnie do wysyłania nudesów. Oto najpopularniejsze z nich, które szczególnie polecamy:

 1. Snapchat - aplikacja ta pozwala na wysyłanie zdjęć i filmów, które automatycznie usuwają się po określonym czasie. Dzięki temu, że zdjęcia są usuwane automatycznie, masz pewność, że nie będą dostępne dla innych osób po dłuższym czasie. Więcej dowiesz się w naszym artykule sexting na Snapchacie.
 2. Dust - jest to aplikacja, która pozwala na wysyłanie zdjęć i wiadomości tekstowych, które są automatycznie usuwane po ich przeczytaniu. Dzięki tej aplikacji, masz kontrolę nad tym, kto widzi Twoje zdjęcia i przez jaki czas.
 3. WhatsApp - aplikacja ta pozwala na wysyłanie zdjęć, filmów i wiadomości tekstowych, jest bardzo popularna w Polsce. Można również ustawić opcję, że zdjęcia zostaną usunięte po przeczytaniu.
 4. Telegram - aplikacja ta pozwala na wysyłanie zdjęć, filmów i wiadomości tekstowych, oferuje również opcję auto-usuwania wiadomości po określonym czasie.

Gdzie znaleźć osoby do wysyłania nudesów?

Jeśli szukasz osób do wysyłania i wymieniania się zdjęciami, jednym z najlepszych miejsc do poszukiwań jest internet. Istnieje wiele stron randkowych i aplikacji, które umożliwiają połączenie z innymi singlami i wymianę zdjęć. Popularne opcje to np. Tinder, Badoo, czy Bumble. Warto także zwrócić uwagę na portale społecznościowe, takie jak Facebook, Instagram czy Snapchat, gdzie można znaleźć ludzi o podobnych zainteresowaniach i wymieniać się nudesami.

Mnóstwo profili ciekawych osób, chętnych na wysyłanie nudesków, znajdziesz również w naszym serwisie.

Jak zrobić dobrego nudesa?

Jeśli już decydujesz się na zrobienie nagiego zdjęcia, ważne jest, aby było ono zrobione w profesjonalny i bezpieczny sposób. Oto kilka wskazówek, jak to zrobić:

 • Użyj dobrego aparatu lub aplikacji do robienia zdjęć.
 • Znajdź odpowiednie oświetlenie, które podkreśli twoje atuty i zniweluje ewentualne mankamenty.
 • Wybierz odpowiednią pozycję i kadr, który będzie atrakcyjny i seksowny, ale jednocześnie nie będzie zawierał informacji, które mogłyby Cię zidentyfikować.
 • Zwróć uwagę na swoją pozę i mimikę, aby wyglądać naturalnie i swobodnie.

Popularne w ostatnim czasie stało się zarabianie na nudesach. Więcej informacji o sprzedaży zdjęć i filmów znajdziesz w naszym wpisie OnlyFans – co to jest i ile można zarobić?

pieprzyć nudesy, wyślij mi po prostu swoje zdjęcie bez ubrań
"pieprzyć nudesy..."

Pokazywanie twarzy na zdjęciach

Pokazywanie twarzy na nudesach jest kwestią indywidualną i zależy od preferencji każdej osoby. Niektórzy decydują się na pokazywanie twarzy, ponieważ chcą, aby osoby, do których wysyłają zdjęcia, mogły ich rozpoznać. Inni natomiast decydują się na niepokazywanie twarzy, aby zachować anonimowość lub chronić swoją prywatność.

Odsłonięcie twarzy na fotkach może mieć również pewne ryzyko. Jeśli zdjęcia zostaną udostępnione bez Twojej zgody, twarz może zostać rozpoznana przez osoby z Twojego otoczenia, co może mieć negatywne konsekwencje dla Twojej reputacji lub dobrego imienia.

Jeśli zdecydujesz się na pokazywanie twarzy na nudesach, ważne jest, aby upewnić się, że wiesz i zaufasz osobie, do której wysyłasz zdjęcia. Upewnij się, że rozumie ona i akceptuje potencjalne konsekwencje związane z udostępnieniem zdjęć.

Serwery Discord z nudesami

Jedne z najpopularniejszych kanałów Discord z materiałami NSFW to:

Więcej linków znajdziesz na naszej stronie serwery Discord.

Nudesy dziewczyn ze Snapchata

Ostatnie treści