snapchat na komputer pc

Zgłoś profil

w

Jak korzystać ze Snapchata na komputerze PC

Wysyłaj snapy do wszystkich znajomych korzystając ze Snapchata na komputerze

Wygodny interfejs użytkownika sprawia, że korzystanie ze Snapchata na komputerze jest naprawdę proste i przyjemne.

Zdecydowanie nie ma obecnie lepszej aplikacji niż Snapchat do kontaktów ze znajomymi.

Pobierz Snapchat na komputer

System: Windows

snapchat na komputer
Snapchat w emulatorze Androida na system Windows (Bluestacks)

Jeśli nie mieszkałeś w jaskini przez ostatnie miesiące, na pewno słyszałeś o mega popularnej aplikacji do wysyłania zdjęć Snapchat. Ta niesamowita apka pozwala użytkownikom na dzielenie się zdjęciami i krótkimi filmikami z innymi znajomymi. Co sprawia, że program jest tak popularny to to, że możemy ustawić czas, po jakim dane zdjęcie zniknie na zawsze. Korzystanie ze Snapchata na telefonie sprawia dużo radości, ale jeszcze więcej zabawy jest na komputerze.

Instalujemy Snapchata na PC

Pierwszym krokiem, aby korzystać ze Snapchata na komputerze to pobranie darmowego programu Bluestacks Android Emulator, klikając po prostu na przycisk pobierz na początku artykułu. Po wybraniu systemu operacyjnego instalator zajmie się resztą. Po instalacji program Bluestacks jest gotowy do użycia. Kliknij w ikonkę lupy, aby wyszukać Snapchata w Google Play i zainstaluj w emulatorze. Od teraz jesteś gotów do snapowania z komputera.

Zaloguj się na swoje konto, lub stwórz nowe, a od razu zobaczysz różnicę w korzystaniu ze Snapchata na komputerze, zamiast na swoim małym telefonie. Wyraźne i ostre napisy są łatwiejsze do przeczytania, a zdjęcia w lepszej jakości. Zorganizuj swoje kontakty korzystając z myszki zamiast z ekranu dotykowego telefonu.

Rób i wysyłaj lepsze zdjęcia, dzięki kamerce internetowej.

Funkcje Snapchata na komputerze

Na zrzutach ekranu widać o ile łatwiejsze jest czytanie tekstów i przeglądanie snapów na komputerze w porównaniu z telefonem. Zdjęcia i filmy są wyraźne i czytelne, a dzięki lepszemu połączeniu internetowemu nie mamy opóźnień w ładowaniu kolejnych snapów, przez co nigdy nie ominiesz wiadomości od swoich znajomych.

Jeśli jesteś gotów przenieść wysyłanie zdjęć i filmików na kolejny poziom, pobierz Snapchata na komputer używając emulatora systemu Android.

 • Wysyłaj i odbieraj zdjęcia od milionów użytkowników
 • Decyduj jak długo będą dostępne twoje Snapy i komu je udostępnisz
 • Korzystaj z czata, wysyłaj zdjęcia i filmy
 • Łatwiejszy do przeczytania tekst na dużym ekranie
 • Wyraźniejsze i większe zdjęcia
 • Wysyłaj zdjęcia i filmy lepszej jakości

Zainstaluj Snapchata na swoim komputerze!

Jak ściągnąć Snapchata na PC

Poniżej wyjaśniamy w jaki sposób uruchomić Snapchata na komputerze. Postępuj zgodnie z instrukcją i dzięki kilku prostym krokom ciesz się Snapem na swoim komputerze.

 • Krok 1Pobierz emulator BlueStacks. Zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę programu, gdzie wystarczy wybrać wersję systemu. W tym przypadku Windows.
 • Krok 2 – Po ściągnięciu pliku instalacyjnego kliknij w niego dwa razy, by uruchomić instalowanie. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie i pamiętaj, by połączenie internetowe było cały czas włączone.
 • Krok 3 – Po instalacji uruchom program. W lewym górnym rogu kliknij w lupę, aby uruchomić wyszukiwanie aplikacji. Wpisz „snapchat” i kliknij odpowiedni link do Google Play.
 • Krok 4 – Przed przejściem do kolejnego kroku, wyskoczy okienko logowania do konta Google. Tak samo jak w telefonie z Androidem, tak w emulatorze, wymagane jest zalogowanie się do sklepu Google.
 • Krok 5 – Po zalogowaniu się program automatycznie przejdzie do sklepu Google Play, gdzie w wynikach wyszukiwania znajdziesz aplikację Snapchat. Wybierz apkę i kliknij przycisk Instaluj.
Logowanie na konto Google
Logowanie na konto Google
Instalowanie aplikacji Snapchat na komputerze
Instalowanie aplikacji Snapchat na komputerze

To wszystko! Teraz wystarczy jedynie poczekać aż aplikacja zostanie zainstalowana w emulatorze. W ten sposób zainstalowałeś Snapchata na komputerze i możesz uruchomić go w dowolnym momencie otwierając emulator BlueStacks i klikając w aplikację.

Mamy nadzieję, że nie napotkacie po drodze żadnych problemów i pomyślnie przejdziecie przez proces instalacji. Aplikacja nie nadaje się do niczego, jeśli nie masz dodanych znajomych, dlatego zachęcamy do dodania swojego profilu na naszej stronie, oraz wyszukiwania ciekawych użytkowników w naszej bazie.

Dostępny na systemy Windows XP/7/8/10

Jeśli mielibyśmy wybrać jedną aplikację, która odmieniła sposób komunikacji przez telefony komórkowe, to z pewnością będzie to Snapchat. W tym artykule dowiesz się skąd pobrać i jak uruchomić Snapchata na komputerze PC.

Korzystanie ze Snapchata na komputerze jest darmowe. Musisz jedynie posiadać komputer PC, lub laptopa, oraz dostęp do internetu. Prawdopodobnie czytasz to właśnie na swoim komputerze, łącząc się z internetem, więc właściwie masz wszystko co potrzeba. Wciąż jednak jest kilka drobnych wymagań, które opisujemy poniżej.

Oficjalnie Snapchat nie wydał wersji aplikacji na komputery i jest to główny powód dlaczego powstał ten przewodnik. Przetestowaliśmy osobiście działanie Snapa na Windows 7, oraz Windows 10.

Na początek dowiesz się nieco o funkcjach i możliwościach, które można osiągnąć korzystając z wersji desktopowej. Jeśli możesz, podziel się tym przewodnikiem z zainteresowanymi osobami.

Prostota i szybkość obsługi

Wszystko wygląda prosto, elegancko i przejrzyście. To pierwsze co rzuca nam się w oczy, po uruchomieniu aplikacji. Nie ma potrzeby zapoznawania się z dodatkowymi pomocami, aby opanować obsługę programu.

Wysyłanie zdjęcia zarówno z kamerki internetowej jak i z dysku jest szybkie i proste. Teraz możemy nawet edytować zdjęcia na komputerze, zanim wyślemy je znajomym.

Wymagania

Większość użytkowników w Polsce korzysta z system Windows, dlatego prezentowane instrukcje dotyczyć będą tylko tego systemu. Jeśli jesteś użytkownikiem systemu Mac, wciąż możesz skorzystać z naszego emulatora.

System Windows idealnie nadaje się do uruchamiania wszelkich aplikacji na Androida, dzięki emulatorom. Pobierając emulator Androida sprawdź, czy twój komputer jest kompatybilny.

Polecanym przez nas emulatorem Androida jest BlueStacks, jednak jeśli chcesz skorzystać z innego, w sieci dostępnych jest kilka alternatyw, jednak każda posiada pewne wady i zalety.

Zalety używania Snapchata na komputerze

Po kilku dniach używania Snapa na komputerze, zauważyliśmy z jaką łatwością można dzielić się zdjęciami ze znajomymi. Wszystkie zdjęcia na dysku twardym są natychmiast dostępne do udostępnienia znajomym.

Zamiast męczyć się z małym ekranem smartfona, możesz oglądać snapy na dużym ekranie monitora, dzięki darmowemu emulatorowi Androida Bluestacks. Zamiast używać palców do przeskakiwania pomiędzy zdjęciami, możesz po prostu korzystać z myszki i oglądać snapy w lepszej jakości. Wykorzystując kamerkę internetową możesz zrobić lepszej jakości zdjęcia i filmiki, oraz wysłać do przyjaciół.

Również dzięki większemu ekranowi, zdjęcia i filmy przyjaciół wyglądały niesamowicie. Snapy wyświetlają się w jakości HD.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Lukas

  snapchat online

  Jak uruchomić Snapchat ONLINE w 2 prostych krokach