queen of the black onlyfans chillqueenie julia pelc

Zgłoś profil

w ,

Julia Pelc – queen of the black, chillqueenie, roxyblum (nudesy)

@queenoftheblack143

Queen of the Black to kontrowersyjna influencerka, która nazywa się Julia Pelc. Nudesy chillqueenie są poszukiwanie przez wiele osób i nic w tym dziwnego. Dziewczyna ma zjawiskowe ciało, którym chętnie chwali się na nagich zdjęciach na OnlyFans. Zebraliśmy dla Ciebie kilka hot fotek roxyblum

Kim jest Julia Pelc i ile ma lat?

Filmiki Julki Pelc już kilka lat temu można było oglądać na Youtube. To właśnie na tej platformie rozpoczęła się działalność młodej influencerki. Gdy miała 13 lat, Queen of the Black pojawiła się w programie Dzień Dobry TVN. Dziś oglądać ją można również na Instagramie i TikToku.

onlyfans julia pelc zdjęcia
Julia Pelc to być może jedna z najpiękniejszych dziewczyn w Polsce

Wiele się jednak pozmieniało przez te lata. Chillqueenie (najnowsza ksywka Juli Pelc) to pełnoletnia dziewczyna, która budzi wiele emocji. Julia Pelc urodziła się w 2003 roku i wrzuca swoje fotki na OnlyFans, a także zadebiutowała w walce MMA podczas gali Elite Fighters. Głośno było o niej, gdy w roku 2021 trafiła do szpitala ze względu na próbę samobójczą.

nagie zdjęcia z onlyfans queen of the black julia pelc
Zdjęcia z wypiętą Julią Pelc rozpalają wyobraźnie ze względu na jej tyłek

Queen of the Black OnlyFans i inne kontrowersje Julki Pelc

Konto na portalu OnlyFans roxyblum to niejedyne źródło kontrowersji Julki Pelc. Dziewczyna publikuje pikantne zdjęcia i jeszcze ostrzejsze komentarze, które ostatecznie zapewniły jej popularność. Jej walka w Elite Fighters, choć przegrana, również przyniosła spory rozgłos.

Julia pelc cycki qotb
Cycki Queen of the Black to jedne z najpopularniejszych rodzajów jej nudesów
queen of the black nagie zdjęcia julia pelc cycki
Przekute sutki roxyblum pasują idealnie do jej ślicznych cycków

Jej fotki krążą w internecie, jednak te, które najtrudniej jest znaleźć, to zdjęcia z jej OnlyFans. Są to najczęściej jej rozbierane i gorące zdjęcia, które pokazują piękne ciało qotb. Jeśli chciałbyś kupić dostęp do jej konta, przygotuj się na zapłacenie sporej kwoty.

Wyciek softów z OnlyFans Julii Pelc

Chillqueenie oczekuje miesięcznej opłaty w wysokości $35 za dostęp do swoego OF. W tej cenie otrzymasz dostęp do bazy ponad 200 softów dziewczyny, a także kilku mocniejszych fotek. Jednak najciekawsze z nich, które naszym zdanie są najlepsze, znajdziesz tutaj.

Bez problemu mogliśmy je znaleźć w internecie, ponieważ wyciek zdjęć Queen of the Black zdarzył się kilkukrotnie. Za większość z nich odpowiadają fani dziewczyny, którzy opłacają dostęp do OnlyFans roxyblum. Które z nich podoba Ci się najbardziej? A może masz inne, ulubione zdjęcie Julki Pelc nago?

naga queen of the black nudesy chillqueenie)
Queen of the Black wrzuca swoje zdjęcia na Onlyfans Roxyblum. Dostęp do zdjęć sporo kosztuje
roxyblum dupa nagiej julki pelc
Co bardziej podoba Ci się u Julki Pelc: dupa czy stopy?

Ogladaj nudesy i filmiki

Dołacz do grupy – już ponad 1000 fanów Julii!

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    tyłek fagaty nago

    Fagata Nago (Agata Fąk)

    piękna wersow w sukience

    Wersow Nago (Weronika Sowa)