w

Sexting – wysyłaj sex snapy

Chętny na sexting na Snapchacie? Odwiedź sexsnapy.pl

Dziewczyny na sexting

Więcej na sexsnapy.pl

Chłopacy na sexting

Sexting na Snapchacie: wszystko co musisz wiedzieć


NIE ŻARTUJEMY: DOSŁOWNIE WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ O SEXTINGU NA SNAPCHACIE…

Jak widać Snapchat nie jest już tylko aplikacją dla nastolatków. Coraz więcej dorosłych zaznajamia się ze Snapem, ponieważ jest on jedną z najgorętszych aplikacji w ostatnim czasie. Można go wykorzystać do wysyłania znajomym selfie z różnymi efektami na twarzy, kiedy nudzimy się w pracy, oraz krótkie filmiki… ale nie tylko. Snapchat świetnie sprawdza się podczas erotycznych rozmów i wprowadza sexting na całkiem nowy poziom.

PS. Polskie dziewczyny chętne na sexting znajdziesz na stronie nudez.pl.

Sexting na Snapchacie: Jak się do tego zabrać

Cóż, nie powiemy ci dokładnie co pisać i wysyłać, to sprawa indywidualna. Ale mamy kilka podstawowych wskazówek wprowadzających do świata sekstingu na Snapchacie:

  1. Wybierz swojego partnera z listy znajomych.
  2. Wyślij jej/jemu wiadomość (warto zacząć od przedstawienia się, zamiast od razu wysyłać nudesy).
  3. Kiedy oboje jasno zgodzicie się, na taką formę komunikacji, możesz rozpocząć bardziej pikantny seksting.
  4. Na Snapchacie możesz wybrać jeden z 5 sposobów na niegrzeczne zaloty (lub korzystać ze wszystkich na raz):

Czat – wiadomości tekstowe

Po prostu napisz wiadomość i kliknij wyślij.

Rozmowa jest usuwana w momencie, kiedy oboje rozmówcy opuszczą czat. Możesz jednak chcieć zapisać wiadomości, w tym przypadku rozmowa jest dostępna dla obu partnerów.

Snapy jako zdjęcia z aparatu

Zrób sobie zdjęcie klikając okrągły przycisk na dole ekranu głównego. Możesz zmienić kamerę na przednią klikając ikonkę w prawym, górnym rogu.

Następnie masz możliwość edycji zdjęcia, dodając emotki, rysunki, napisy i różne filtry i efekty. Sprawdź nasze artykuły o dodawaniu filtrów i korzystaniu z efektów, aby dowiedzieć się jak upiększyć swoje snapy.

Snapy jako zdjęcia z galerii

Jest to jedna z nowszych opcji na Snapchacie. Możesz teraz wysyłać zrobione wcześniej zdjęcia z galerii (klikając w przycisk w dole po lewej stronie), oraz oczywiście modyfikować tak samo jak normalne zdjęcia.

W ten sposób możesz wysłać innym wszystkie swoje nagie zdjęcia zapisane w sekretnym folderze na telefonie.

Snapy jako filmiki

Jeśli przytrzymasz ten sam przycisk, który robi zdjęcia, możesz nagrać krótki, maksymalnie 10-sekundowy filmik. Film ten również może być przyozdobiony ikonkami, tekstami i efektami.

Czat na żywo przez kamerki

Jeśli twój partner/partnerka się zgodzi, Snapchat posiada opcję, dzięki której oboje możecie nawiązać wideokonferencję, podobną do tej ze Skype. Kiedy żółty przycisk „wyślij” zmieni się na niebieski, oznacza to, że znajomy jest dostępny online – jeśli wciśniecie przycisk w tym samym czasie, rozpocznie się wideo rozmowa.

Kiedy rozboli cię palec od trzymania przycisku(lub potrzebujesz mieć obie ręce wolne) możesz przeciągnąć ikonkę ze sobą na dół ekranu na znak z kłódką i kontynuować czat na żywo.

Wskazówka: Wysyłanie nagich snapów bez pokazywania wszystkiego

Co zrobić, jeśli chcesz wysłać nagie snapy, ale nie do końca chcesz pokazywać wszystkie miejsca intymne? Wklej emoji w miejsca, które chcesz ukryć przed innymi (owoce typu banan, czy brzoskwinia nadają się do tego idealnie).

Wydaje się to na początku skomplikowane dla kogoś, kto nigdy nie miał do czynienia ze Snapchatem, jednak wystarczy kilka godzin i rozmów ze znajomymi, a będziesz prawdziwym snap-ekspertem. Ok, wszystko się zgadza, jeśli masz dużo znajomych na Snapchacie – co jednak w przypadku, kiedy nie masz nikogo w kontaktach? Oto gdzie znaleźć partnerów:

Sexting na Snapchacie: 4 sposoby, by znaleźć partnerów do sextingu na snapie

Jeśli nie wiesz gdzie znaleźć partnerów do sextingu, oto kilka wskazówek:

1. Znajomi na Snapchacie z listy kontaktów w telefonie

Snapchat pozwala na dodawanie znajomych/kontaktów bezpośrednio z listy kontaktów telefonu do aplikacji. Wystarczy kliknąć znak + obok imienia danej osoby i poczekać, aż zaakceptuje ona zaproszenie.

Każdy, kto ma twój numer telefonu może wysyłać do ciebie wiadomości na Snapchacie, ale jeśli chcesz aby tylko osoby z listy kontaktów (które wcześniej zaakceptowałeś) mogły się z tobą kontaktować, należy zmienić w ustawieniach opcję „Kto może skontaktować się ze mną” na „Moi znajomi”.

2. Poproś o nicki znajomych

Aby dodać kogoś do znajomych na Snapchacie, musisz znać nick tej osoby w aplikacji. Jeśli masz kogoś szczególnego, z kim chciałbyś powymieniać się zdjęciami, po prostu spytaj o nick i dodaj tę osobę do znajomych, lub poproś o zainstalowanie Snapchata.

3. Podziel się swoim nickiem

Jeśli naprawdę zależy ci na wielu kontaktach, możesz podzielić się się swoim snapchatowym nickiem na Facebooku, Instagramie, Tinderze, lub na naszej stronie – na pewno wielu użytkowników doda cię do znajomych. Jeśli przypadkiem doda cię ktoś, z kim nie chcesz mieć nic wspólnego, zawsze jest jeszcze opcja „zablokuj”.

Wskazówka: Jak zablokować kogoś na Snapchacie

Aby zablokować wybraną osobę na Snapie, przejdź do menu i wybierz Moi znajomi, następnie znajdź wybrany profil, który chcesz zablokować i kliknij w nazwę użytkownika. Kliknij przycisk „ustawienia” w prawym-górnym rogu i wybierz „Zablokuj”.

4. Znajdź osoby na niegrzeczny sexting na Snapchacie

Jeśli jesteś zainteresowany po prostu sextingiem z nieznajomymi (tak, dzięki nam spełnisz swoje ukryte pragnienia), zarejestruj się na stronie SexSnapy. Znajdziesz tam listy najseksowniejszych użytkowników Snapchata, forum do wymiany nickami i snapami, oraz profile polskich dziewczyn i chłopaków, którzy szukają partnerów do snapchatowej zabawy.

Do wspólnej zabawy na pewno będą chętnie osoby z relacji friends with benefits

Jeśli jesteś z kimś w relacji friends with benefits, seksting na pewno będzie dobrą grą wstępną, a tacy partnerzy będą z pewnością chętni popisać.

Dlaczego Snapchat idealnie nadaje się do sextingu?

Snapchat szybko zdobył ogromną popularność i tytuł najlepszej aplikacji do sextingu, oto dlaczego:

1. Zdjęcia, które wysyłasz, nigdzie się nie zapisują

W przeciwieństwie do wysyłania zdjęć, czy filmików na Whatsappie, lub Skypie, które od razu zapisują się w pamięci telefonu, lub do Facebook Messengera, który zapisuje rozmowy i daje opcję pobrania dowolnego zdjęcia, lub filmu w każdej chwili – na Snapchacie jest inaczej. Twoje zdjęcia znikają na zawsze po ustalonym czasie wyświetlania (możesz ustawić od 1 do 10 sekund).

Niestety początkowy plan Snapchata na zachowanie totalnej prywatności został nieco zepsuty przez zrzuty ekranu. Jednak jeśli ktoś zrobi screenshota twojego zdjęcia, Snapchat poinformuje cię o tym specjalną ikonką.

Możesz wtedy ustalić konkretne zasady zabawy (lub po prostu spotkać znajomego i zniszczyć mu telefon… zależy jak podchodzisz do kwestii prywatności). Oprócz tego jednego mankamentu, Snapchat jest najbezpieczniejszą formą sekstingu, jeśli chodzi o prywatność.

2. Zdjęcia, które trwają tylko kilka chwil, wzbudzają większe zainteresowanie

To nic nowego. Kiedy wysyłamy do kogoś swoje nagie zdjęcia, dana osoba może zawsze wrócić do nich i oglądać kiedy tylko zechce. W Snapchacie, zdjęcia wysyłane są w czasie rzeczywistym, a ich znikanie sprawia, że sexting jest jeszcze bardziej podniecający – głównie dlatego, że zawsze zostawiamy partnera z apetytem na więcej.

3. Możesz snapować z każdego miejsca i o każdej porze

Dzięki nowej opcji, która pozwala na wysyłanie zdjęć z galerii telefonu, które znikną po wyświetleniu przez twojego partnera, możesz uprawiać sexting na przykład czekając w kolejce do kasy w Biedronce, lub podczas pracy. Tak dla przykładu oczywiście.

Sexting na Snapchacie: Kilka spraw na koniec

Kilka rzeczy na zakończenie, na które warto zwrócić uwagę…

1. Odzyskanie starych zdjęć

Pewien 24-letni student ze Stanów Zjednoczonych odkrył, że zdjęcia nie są tak naprawdę usuwane na zawsze. Próbował on odzyskać dane z telefonu, korzystając ze specjalnego oprogramowania i odkrył plik „.NoMedia”, który odpowiadał za blokowanie dostępu do zdjęć. Jak się okazało usunięcie tego pliku pozwoliło mu na uzyskanie dostępu do zdjęć, które wcześniej otrzymał na Snapie.

Jaka była reakcja Snapchata?

„Jeśli kiedykolwiek oglądaliście CSI to wiecie, że z każdego telefonu można odzyskać dane, korzystając ze specjalnego oprogramowania, nawet jeśli zostały wcześniej usunięte” – mówił twórca Snapchata.

Być może nasze nagie fotki nie są tak bezpieczne jak by się mogło wydawać? Z całą pewnością odzyskanie tych zdjęć, to robota dla profesjonalistów i zwykły użytkownik na pewno nie przywróci naszych zdjęć.

3. Nie wiesz z kim tak naprawdę rozmawiasz

Jak w każdym innym przypadku rozmowy z nieznajomymi przez internet, nigdy nie mamy pewności z kim tak naprawdę rozmawiamy. Twój nowy znajomy na Snapchacie może być nieletni, szalony, lub coś podobnego. Możesz mieć kłopoty z policją… lub z rodzicami. Ostrożnie.

3. Przypadkowe udostępnienie nagich zdjęć na My Story, lub wysłanie do złej osoby

Jeśli przypadkiem opublikujesz coś na My Story, co nie powinno ujrzeć światła dziennego, zawsze możesz to skasować i modlić się, aby nikt nie zdążył tego zobaczyć. Co jeśli przypadkiem wyślesz nieodpowiednią wiadomość, lub zdjęcie do nie tej osoby co trzeba? Właściwie masz po prostu przerąbane stary. Niestety nie można cofnąć raz wysłanej wiadomości. Słyszeliście historię dziewczynki, która przypadkiem wysłała swoją nagą fotkę do swojego taty? Nie powtarzajcie tego lepiej!

Jak zawsze, życzymy udanych przygód i miło spędzonego czasu na Snachacie.


Nagie Sex Snapy

Obserwuj snapy gwiazd, ulubionych youtuberów, blogerów i innych twórców internetowych. Wszystkich z łatwością dodasz na Snapchacie, korzystając z przycisku dodaj, lub skanując snapkody. Nareszcie znajdziesz wszystkich snapowiczów w jednym miejscu.

Sex profile na SnapCenter

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

4 komentarzy

Maseko1951

kacperek9x8