aplikacja snapchat jak odzyskać stracone dni poradnik

Zgłoś profil

w

Jak odzyskać stracone dni na Snapchacie? Łatwy sposób na przywrócenie snapserii!

Jeśli często snapujesz, z pewnością zauważyłeś, że aplikacja wynagradza regularne używanie jej przy pomocy specjalnej serii. W tym tekście wyjaśniamy wszystkie ważne kwestie związane z dniami na snapie. Jak łatwo odzyskać serię, jeśli ją utracisz?

Co to są dni na snapie?

Dni na snapie (snapstreaks) to system punktów, które zyskujemy za regularne wymienianie się snapami ze znajomymi. Co jednak, jeśli przypadkowo utracimy wszystkie uzbierane do tej pory dni? Jest na to sposób, a jak odzyskać serię opowiemy w dalszej części tekstu.

Kiedy wysyłasz ze znajomymi snapy każdego dnia, zdobywacie tak zwane dni na snapie. Jeśli przez 3 kolejne dni będziesz wymieniać się zdjęciami, lub filmikami z jedną osobą, zobaczysz płomień (🔥) obok jej imienia. Jeśli dalej będziecie regularnie wymieniać się snapami, liczba obok płomienia będzie rosła.

screenshot snapchat dni
Masz rekordową serię dni na Snapie? Dbaj o jej ciągłość!
dni na snapie w aplikacji snapchat
Ikonka płomienia oznacza serię, a liczba obok wskazuje, jak długo macie serię dni na snapie

Dni na Snapchacie są bardzo popularne. Często ludzie szukają w internecie osób, z którymi będą mogli nabijać serię. Wielu snapowiczów, doszło do naprawdę wysokich snapserii, jak 300 czy 500 dni. Oznacza to wysyłanie zdjęć, lub wiadomości video z konkretnym znajomym każdego dnia, przez rok, a nawet i dłużej.

Nie ma żadnego limitu dotyczącego maksymalnej liczby dni na snapie. Możesz zdobyć tyle dni ile tylko chcesz, jednak może być ciężko utrzymać je ze wszystkimi znajomymi.

Jak przywrócić dni na snapie w 2022?

Spokojnie, bez paniki! Na szczęście można odzyskać stracone dni na Snapchacie. Poniżej przedstawimy Wam w jaki sposób to zrobić.

Najpierw odwiedź oficjalną stronę Snapchata i w dolnej części kliknij na link support, który przeniesie cię do strony z obsługą klienta, gdzie musisz następnie kliknąć contact us. W panelu będziesz miał do wyboru kilka opcji pomocy – jest tam również specjalna sekcja dla tych, którym zniknęły dni. Dlatego to tam znajdziesz rozwiązanie problemu.

Snapchat utrata dni jak odzyskać serię
Jeśli utraciłeś serię dni na snapie, odzyskanie ich nie jest niemożliwe. Musisz skorzystać z formularza z oficjalnej pomocy technicznej

Kliknij My Snapstreaks disappeared. Na dole strony masz możliwość wypełnić reklamację, podając swoją nazwę użytkownika, adres e-mail, numer telefonu, model telefonu, nazwę znajomego oraz odpowiadając na pytania: kiedy pojawił się problem, ile mieliście dni, czy widziałeś klepsydrę.

W dodatkowym polu możesz podać szczegółowe informacje o tym, co doprowadziło do przerwania snapstreak. Możesz wspomnieć o problemach z działaniem aplikacji, które mimo dostępu do sieci, uniemożliwiły kontynuowanie dni.

Wiadomość musisz napisać po angielsku, ponieważ Snapchat nie oferuje obsługi użytkownika w języku polskim. Formularz jest jednak prosty do uzupełnienia, dlatego każdy sobie z nim poradzi. Jeśli wciąż nie wiesz, jak to zrobić, zobacz poniższy filmik!

Snapchat sprawdzi twoje zgłoszenie, a następnie otrzymasz wiadomość mailową z informacją, czy twoje dni mogą być odzyskane, czy nie.

Co dokładnie musisz wpisać w formularzu zgłoszeniowym?

 • Nazwa konta na snapchatcie
 • E-mail powiązany z kontem
 • Marka i model smartfona
 • Numer telefonu
 • Kiedy i jak rozpoczął się problem z snapserią
 • Nick znajomego ze snapa, z którym straciłeś serię dni
 • Ile dni wynosił snapstreak
 • Czy pojawiła się ikona klepsydry? Zauważyłeś ją?
 • Dodatkowe informacje, np. czy był problem z serwerem

Co ważne, możesz podać tylko jednego, podczas jednego zgłoszenia, dlatego jeśli straciłeś więcej serii, przygotuj się na kilka zgłoszeń!

Niestety, nie zawsze udaje się odzyskać utracone dni. Dobrze wypełniony formularz zwiększy twoje szanse, dlatego trzymamy za Ciebie kciuki!

Ile wynosi rekord dni na snapie?

Obecnie rekord należy do dwóch nastolatek z USA. Dziewczyny korzystają od kilku lat ze snapchata, dzięki czemu osiągnęły imponującą, rekordową serię 2492 dni na snapie! Obecnie ta liczba wynosi znacznie więcej, jednak w przybliżeniu dziewczyny snapują między sobą od 7 lat!

Codziennie wysyłaj i otrzymuj snapy od tej samej osoby, a zaczniesz budować z nią snapserię. W ten sposób powiększa się liczba dni przy płomieniu.

Co, jeśli przypadkiem zapomnisz wysłać snapa któregoś dnia? Albo aplikacja ma problemy z serwerami i wyskakuje błąd lub twój znajomy zapadł się nagle pod ziemię na ponad 24 godziny? Wtedy seria przepada, jednak wcześniej jesteś o tym informowany i masz czas na reakcję.

rekord dni na snapie
Rekord na snapie należy do dziewczyn z USA. Na początku kwietnia 2022 miały serię niemal 2500 dni!

Kiedy zbliża się czas utraty dni na Snapie, przy nazwie znajomego pojawi się emotikona z klepsydrą ⌛️. Pamiętaj, aby jak najszybciej wysłać do siebie po snapie, w przeciwnym razie seria zostanie utracona!

A co, jeśli nie udało się wam wysłać do siebie wiadomości? Nie wszystko jednak stracone, wciąż masz szansę na odzyskanie dni! Twórcy twojej ulubionej aplikacji na szczęście pomyśleli o tym i umożliwili odzyskanie utraconych dni.

Odzyskiwanie dni na Snapchacie – najczęstsze pytania

Temat serii na snapie budzi wiele pytań, któe dostajemy od was mailowo lub w komentarzach. Dlatego, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat dni na Snapchacie, poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Co oznacza emotikona płomienia?

Jeśli obok nazwy osoby widnieje płomień, to właśnie znak na to, że masz z nią serię dni na snapie! Dlatego teraz musisz pilnować, aby ten ogień nie zgasł!

Co oznacza liczba obok emotki płomienia na Snapie?

Liczba obok płomienia mówi przez ile dni snapujesz ze swoim znajomym na Snapchacie. Na przykład jeśli widzisz liczbę 8, oznacza to, że wymieniacie się snapami nieprzerwanie przez 8 dni. Do rekordowego snapstreak trochę jednak brakuje 🙂

Jaki jest rekord dni na snapie?

Rekord dni wynosi ponad 2500 i dzielą się nim dwie nastolatki z USA. Snapują między sobą od około 2014 roku.

Jak utrzymać dni na snapchacie?

Aby utrzymać dni, musicie oboje ze znajomym wysyłać sobie codziennie przynajmniej po jednym snapie. Wiadomości tekstowe się do tego nie wliczają – musi to być zdjęcie lub filmik!

O co chodzi z literką ś na snapie?

Literka Ś, a niekiedy S, oznacza dni. To skrót od angielskiego słowa streaks, a w języku Polskim najczęściej stosuje się zamiennie tamte dwie litery.

Skąd mam wiedzieć, czy moje dni się wkrótce nie skończą?

Jeśli zbliża się czas wygaśnięcia twoich dni ze znajomym, zobaczysz ikonkę ⌛️ zaraz obok nazwy znajomego. Jeśli chcesz utrzymać dni, musicie jak najszybciej wymienić się snapami.

Co zrobić, jak się straciło dni na snapie?

Jeśli uważasz, że mógł wystąpić jakikolwiek błąd z powodu którego straciłeś dni, skorzystaj z oficjalnego formularza pomocy technicznej. Dostęp do niego znajdziesz z poziomu aplikacji. Wyżej opisaliśmy krok po kroku jak dokonać zgłoszenia. Możesz też obejrzeć proponowany przez nas filmik.

Czy mogę robić dni w rozmowie grupowej?

Snapy wysyłane w grupie nie zaliczają się do dni, muszą być one wysyłane do indywidualnych użytkowników. Byłoby to zbyt proste, aby utrzymać serię. gdyby takie fotki i filmiki się wliaczały.

Czy snapy z memories wliczają się do dni?

Choć może się to wydawać dziwne, Snapy wysłane z Memories nie zaliczają się do dni. Dlatego pamiętaj, aby wysłać jeszcze innego, zwykłego snapa. W przeciwnym razie czeka Cię niemiła niespodzianka!

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  snapchat lista wszystkich trofeów

  Spis trofeów na Snapchacie (aktualizacja 2022)

  seksowna samotna singielka w barze czeka aż ktoś ją poderwie

  Najlepsze teksty na podryw chłopaka i dziewczyny