Zastanawialiście się co oznaczają emotikony na Snapchacie? Tak zwane emoji, które pojawiają się na liście kontaktów to ciekawy sposób na to, by dowiedzieć się dodatkowych informacji o swoich znajomych na Snapie.

Emotki zmieniają się w zależności od naszych interakcji i kontaktów z przyjaciółmi. Czasami dana osoba może codziennie mieć inną emotikonę.

Podwójne serduszka, płomienie, minki – każda z emotikonek ma swoje specjalne znaczenie. Dodatkowo, jeśli nie lubisz standardowych emoji, możesz zmienić każdą według własnych upodobań.

A więc co tak naprawdę oznaczają te wszystkie minki i obrazki:

emotikony snapchat? Złote serce: Super przyjaciele – Pojawia się obok Twojego najlepszego przyjaciela, dla którego też jesteś najlepszym przyjacielem

❤️ Czerwone serce – Pojawia się obok Twojego przyjaciela, dla którego też jesteś przyjacielem przez dwa tygodnie z rzędu.

? Różowe serca: Mega przyjaciel – Pojawia się obok Twojego najlepszego przyjaciela, dla którego też jesteś najlepszym przyjacielem przez dwa miesiące z rzędu.

? Grymas: Wspólni przyjaciele – Pojawia się obok osoby, kiedy Twój przyjaciel jest też przyjacielem tej osoby.

? Uśmiech: Przyjaciel – Pojawia się obok osoby, do której wysyłasz najwięcej Snapów

? Okulary słoneczne: Wspólni przyjaciele – pojawia się obok osoby z którą dzielisz przyjaciela.

? Uśmieszek: Ich przyjaciel, ale… – Pojawia się obok osoby, dla której jesteś jednym z przyjaciół, ale nie jest to Twój przyjaciel.

? Płomień: Snappassa! – Wyświetlana obok liczby dni, przez jaką Ty i Twój znajomy wymieniacie ze sobą Snapy. Jeśli Ty oraz Twój znajomy nie wyślecie do siebie Snapa w ciągu 24 godzin utracisz Snappassę.

Snappassa przez 100 dni: Wyświetlana obok płomienia, jeśli Ty i Twój znajomy wymieniacie ze sobą Snapy przez 100 dni z rzędu.

⌛️ Klepsydra: Pojawia się obok osoby z którą wkrótce utracisz Snappassę. Wyślijcie Snapy do siebie nawzajem aby utrzymać Snappassę.

? Niemowlak: Nowy znajomy – pojawia się obok osoby, która jest nowym znajomym.

? Ciasto urodzinowe: Urodziny przyjaciela – pojawia się obok osoby, która ma urodziny w danym dniu.

Wskazówka: Aby ustawić datę swoich urodzin wejdź w Ustawienia > Moje konto > Data urodzin, a następnie podaj datę urodzin, oraz zaznacz pole Przyjęcie urodzinowe, które pozwoli informować znajomych o Twoich urodzinach.

Emotikony sławnych gwiazd na Snapchacie

Poza emotikonami opisanymi powyżej, czasami możemy zauważyć także inne, zarezerwowane dla popularnych, zweryfikowanych użytkowników.

Na przykład Rihanna ma emotkę czerwonego balonu, a Arnold Schwarzenegger – biceps. Liczba zweryfikowanych profili na Snapchacie zmienia się cały czas. Poniżej przedstawiamy kilka emotikon z oficjalnych profili znanych gwiazd:

? Rihanna ?rihanna

? Arnold Schwarzenegger ?ArnoldSchnitzel

? Steve Aoki ?aokisteve

? Emily Ratajkowski ?emrata

? Ariana Grande ?moonlightbae

? Kylie Jenner ?kylizzlemynizzl

? David Guetta ?davidguettaoff

? Steve-O ?steveotv

? Selena Gomez ?selenagomez

? Justin Bieber ?rickthesizzler

? Lewis Hamilton ?lewishamilton

? Paris Hilton ?realparishilton

? Tiesto ?tiesto

? Calvin Harris ?calvinharris

? Jessica Alba ?jessicamalba

⬆️ One Direction ?onedirection

?? Hillary Clinton ?hillaryclinton

Jak zmienić emotikony przyjaciół?

emoji snapchatChcesz żeby twój najlepszy przyjaciel miał ikonkę zaskoczonego kota, albo kupy? Nie ma problemu.

W Snapchacie możesz dowolnie zmieniać emotki na takie, jakie tylko masz ochotę. Wejdź w Ustawienia > Usługi dodatkowe > Zarządzaj > Ikony Emoji znajomych. Następnie wybierz typ ikony, który chcesz zmienić, na przykład Mega przyjaciel. Pojawi się lista z wszystkimi emotikonami, które możesz przypisać do swojego najlepszego przyjaciela, wystarczy kliknąć w ikonkę.

Bez spiny, tylko ty będziesz widzieć zmienioną emotkę. Jeśli znudzą ci się wybrane emoty, zawsze masz możliwość przywrócenia domyślnych ustawień klikając w Ustawienia > Usługi dodatkowe > Zarządzaj > Ikony Emoji znajomych > Przywróć domyślne na dole listy.