Aktualnie na Snapchacie znajdziemy setki celebrytów, aktywnie dzielących się swoim życiem z innymi. W aplikacji można znaleźć piosenkarzy, artystów, aktorki, znane gwiazdy telewizji i internetu, modelki, oraz uczestników popularnych programów, takich jak Warsaw Shore, Mam Talent, Taniec z gwiazdami, czy Top Model. W Polsce na Snapchacie wciąż przeważają gwiazdy młodego pokolenia, jednak coraz więcej doświadczonych artystów również przekonuje się do tej formy komunikacji i promocji.

W publikowanych Snapach i Historiach gwiazd często zobaczymy zdjęcia i filmiki z ekskluzywnych imprez, kulisy koncertów i programów telewizyjnych, a także momenty z prywatnego życia. Snapchat pozwala na dzielenie się swoim życiem w unikalny sposób, na jaki nie pozwalają inne sieci społecznościowe typu Facebook, lub Instagram – bardziej naturalny, zbliżony do prawdziwego życia. Śledząc gwiazdy na Snapie z pewnością możemy dowiedzieć się rzeczy, o których nie piszą nawet serwisy plotkarskie, a co najważniejsze, wiemy że nie są to zmyślone historie.

Jak obserwować gwiazdy na Snapchacie

W profilu każdej gwiazdy znajdziesz jej nazwę na Snapchacie. Wystarczy wejść w wybraną osobę, aby zobaczyć dodatkowe informacje i ciekawostki. Gwiazdę możesz dodać klikając w przycisk Dodaj do Snapchata, lub skanując Snapkod.

Nasze zestawienie przedstawia wszystkie najpopularniejsze gwiazdy, które aktywnie snapują. Na bieżąco aktualizujemy i dodajemy nowe profile, aby prezentować kompletną listę popularnych osób. Zapraszamy do obserwowania swoich idoli i snapowania razem z nimi.