Honorata Skarbek Snapchat | Snap Center

Honorata Skarbek

snapchathonkabiedronka

Honorata Skarbek swoje konto na snapie nazwała honkabiedronka. Sama Honorata, która do niedawna znana była szerzej jako Honey, urodziła się w 1992 roku w Zgorzelcu.

Jest blogerką modową oraz autorką tekstów. Zadebiutowała albumem w 2011 roku, dwa lata później była supportem Justina Bibera w Polsce.

Wydała 3 albumy, zaprojektowała kolekcję T-shirtów dla MOODO, stworzyła własną kolekcję biżuterii i kołnierzyków, była również twarzą perfum C-Thru, którą aktualnie promuje także na swoim koncie na Snapchacie.

Dodaj do Snapchata


Snapkod

Udostępnij
Dodatkowe informacje

Honorata swoją karierę rozpoczęła od bloga modowego, na którym dzieliła się od czasu do czasu również swoją pasją do muzyki. Lata ciężkiej pracy i niesamowicie ciepłego podejścia i szczerości do obserwujących ją osób zaskarbiły jej nie tylko sympatię, ale rzeszę fanów.

Dziś Honey spełnia swoje marzenia. Obserwują ją setki tysięcy osób, króluje na Snapchatcie, Instagramie i koncertuje po całej Polsce.

Teledysków Honoraty nie powstydziłaby się żadna zagraniczna gwiazda, a nadal zdaje się pozostawać tą samą miłą, ale przedsiębiorczą dziewczynę, jaką była na początku swojej drogi.

Komentarze

Na razie brak komentarzy do profilu.

Oceń profil “Honorata Skarbek”